Shperndaje në Facebook.

‘Jam pishman moj nënë, nuk ta dita vlerën’… djali që nusja i vrau mamanë dedikim rrëqethës

Olti Lami, i shoqi i Marjana Cmetës, 21 vjecarja e cila u arrestua te henen ne mbremje pasi u zbulua se kishte vrare vjehrren, duket se e ka përjetuar rëndë vdekjen e nënës së tij.

Në profilin e tij në Facebook, Lami ka publike fotografi të shumta me të ëmën.

Disa ditë pas vdekjes së të ëmës më 30 prill, që asokohe u dyshua si vetëvrasje, Olti ka bërë një dedikim prekës.

Marjana pasi kishte kryer vrasjen, eshte rrefyer tek nje hoxhe i cili kisshte vene ne dijeni burrin e te ndjeres dhe je te aferm te familjes, te cilet nuk kishin treguar per ngjarjen.

Shperndaje në Facebook.